قالیشویی

۱۳۹۶/۱۰/۰۶

قالیشویی

 

قالیشویی اقدسیه

قالیشویی

قالی جزء جدایی ناپذیر سبک زندگی ایرانی است که تار و پود آن به آداب و رسوم چند هزار ساله این کشور گره خورده است. در همین راستا نیاز به مکانی برای قالی شویی انواع قالی های ایرانی احساس می شود تا مردم دیگر دغدغه شستشوی قالی های خود را به صورت با کیفیت نداشته باشند. قالیشویی اقدسیه برای شما این کار را و دیگر خدمات مربوط به قالی را انجام خواهد داد.
خدمات ما در قالیشویی اقدسیه به چهار بخش شستشو، رفوگری، لکه گیری، رنگرزی تقسیم بندی می شود.

مرحله شستشوی فرش

پدر این مرحله و قبل از آغاز شستشو، ابتدا فرش توسط کارشناسان مجرب بررسی می گردد. در صورتی که فرش دارای هرگونه ضایعات و یا آسیبی باشد به مشتری اطلاع داده می شود تا در صورت تمایل آسیب ها قبل از شستشو برطرف شوند.

مرحله رفوگری

 معمولا فرش ها به دلایل مختلفی از جمله فرسایش ناشی از استفاده فراوان، ریختن مواد شیمیایی روی آن و یا حوادثی مانند آتش سوزی، دچار پارگی و آسیب می شود. به همین جهت کار رفوگری به گونه ای که استادانه باشد و پس از رفو رد آن به سادگی مشخص نباشد، حائز اهمیت می باشد. ما در این زمینه تمام تلاشمان را می کنیم به بهترین نحو فرش های شما را رفو نماییم.

لکه گیری

در صنعت فرش زدودن انواع لکه ها، نظیر لکه جوهر، آدامس، قیر یا هر نوع ماده دیگر که باعث ایجاد لکه بر روی فرش شود، را لکه گیری می گویند. در این بخش با دقت لکه های فرش از روی آن پاک می شود.

رنگرزی

هنر رنگ رزی فرش، از دیرباز توسط ایرانیان به شکلی زیبا و بی نظیر انجام می شده است. اکنون نیز این هنر توسط بسیاری از کارخانه ها انجام می شود. با این حال با توجه به نیاز گسترده فرش، برخی روی به رنگرزی بی کیفیت توسط مواد شیمیایی مضر روی آورده اند؛ اما ما در قالیشویی اقدسیه کار رنگرزی را با رنگ های بادوام گیاهی به بهترین نحو انجام می دهیم.

  کلمات کلیدی :
  •   اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی :