قالیشویی در منطقه قیطریه

۱۳۹۶/۱۰/۱۸

قالیشویی در منطقه قیطریه

قالیشویی قیطریه

قالیشویی اقدسیه

فرش بخصوص نوع فرش دستباف آن هماره یکی از گرانبهاترین و نفیس ترین کالاهای موجود در خانه ی هر ایرانی بوده که باید در نگهداری آن کوشا بود و این امر جزء یکی از دغدغه های صاحبان این کالاها بوده است.

گاهی اوقات ممکن است به طور تصادفی برای این کالای اصیل ایرانی اتفاق هایی از قبیل لک شدن و پارگی و سوختگی فرش رخ دهد، بطوری که از بین بردن انواع لکه ها و پارگی و سوختگی و … امروزه خود هنری شده است که در امر نگهداری فرش خود را نشان می دهد.

لذا از بین بردن لکه ها و حتی سوختگی و پارگی فرش را باید به کاردان این فن سپرد که امروزه این قبیل کارها در کارخانه هایی انجام می شود که به نام قالیشویی اقدسیه در کل کشور شناخته می شوند.

هر قالیشویی زمانی که آغاز به کار می کند باید دارای مجوز رسمی باشد، که این مجوز نشان دهنده ی شروع رسمی و مجاز یک قالیشویی است و مشتری می تواند این مجوز را از اتحادیه قالیشویی ها بخواهد تا با اطمینان خاطر فرش و موکت، مبلمان خود را در اختیار این مراکز قرار دهید.

قالیشویی قیطریه که یکی از این مجموعه ها می باشد که در این راستا با آگاهی و تجاربی که کسب کرده است، به کمک شما آماده است تا نگرانی های شما را برای تمیزی فرش تان به اندک برساند.

قالیشویی قیطریه با مجوز رسمی در این حرفه وارد شده و تنها به اخذ این مجوز بسنده نکرده است، بلکه با افراد کاردان و مجرب خود در امور فرش با تمام توان و ماشین های پیشرفته پا به این عرصه نهاده است.

قالیشویی قیطریه را با نام نیکی که از خود در بین آشنایان و اطرافبان شما بجا گذاشته است بشناسید و نمونه کارهای ما را از نزدیک ببینید. اعتقاد ما بر این است که هر مشتری خود یک تبلیغ کننده برای ما محسوب می گردد. حتما شما نیز با دیدن نمونه کارهایی که تحویلتان می گردد، راضی خواهید بود و ما را به آشنایان خود معرفی خواهید کرد.

تنها هدف قالیشویی قیطریه جلب رضایت و اعتماد مشتری است و این برای ما یک رکن اصلی در کارمان محسوب می شود. پس شما نیز به ما اعتماد کنید.