قالیشویی در شمال تهران

۱۳۹۸/۰۳/۲۳

قالیشویی در شمال تهران

قالیشویی در شمال تهران

قالیشویی در شمال تهران جز یکی از مشاغل خدماتی است که به شدت مورد استقبال  و استفاده مردم این شهر قرار گرفته است. همانطور که می‌دانید در گذشته رسم بر این بوده است که  فرش‌ها را در پایان سال برای خانه تکانی مورد شستشو قرارمی‌دادند که این کار بیشتر در منازل انجام می‌شد و کاری طاقت فرسا و خسته کننده بوده  و از یک طرف نیز باعث آسیب‌دیدگی و پاره شدن فرش‌ها می‌شود. این رسم در شهر تهران با روی کار آمدن قالیشویی تهران به مرور زمان تقریبا از بین رفته و اکثرا شستن فرش‌های خود را به دست قالیشویی‌ها می‌سپارند.

قالیشویی در این منطقه یکی از متفاوت‌ترین، با کیفیت‌ترین و زیباترین قالیشویی‌ها شهر تهران می‌باشد. بهتر است بدانید که قالیشویی در این منطقه از با سابقه‌ترین قالیشویی‌ها در زمینه شست و شوی فرش‌های گران قیمت و عتیقه محسوب می‌شود. همانطور که می‌دانید امروزه به دلیل مشغله ‌های زیاد و نبود زمان کافی و همچنین نبود فضا جهت شستشوی قالی‌ها دیگر شستن قالی‌ها با دست و به صورت سنتی انجام نمی‌شود. بنابراین می‌توان گفت که استفاده از قالیشویی امروزه به طور چشمگیری رواج پیدا کرده است.

قالیشویی در این منطقه با کادر مجرب و دستگاه‌های پیشرفته از مطمئن‌ترین و با سابقه ترین قالیشویی‌ها می‌باشد. نکته قابل توجه این است که شستشوی فرش از کارهای ضروری و مهم می‌باشد و باید با روش علمی انجام شود زیرا در غیر اینصورت فرش رنگ خود را از دست می‌دهد و آسیب می‌بیند. به دلیل صرف هزینه برای فرش‌ها باید در حفظ و نگهداری آنها کوشا باشید. از اینرو انتخاب قالیشویی در این منطقه این اطمینان را به شما خواهد داد که هیچگونه صدمه و آسیبی به فرش‌های شما وارد نخواهدکرد. قالیشویی در این منطقه با ارائه خدمات با‌کیفیت و با نازلترین قیمت یک انتخاب مناسب برای شما مشتریان عزیز می‌باشد.

 

قالیشویی در شمال تهران

قالیشویی در شمال تهران

 

ویژگی قالیشویی در شمال تهران

بهتر است بدانید که از ویژگی‌های ممتاز قالیشویی در این منطقه عدم استفاده از مواد شوینده غیرمجاز، بکارگیری ماشین آلات پیشرفته و همچنین بخش‌های رفوگری، دار‌کشی، ریشه زنی، رنگ آمیزی می‌باشد.  قالیشویی در این منطقه با داشتن سابقه طولانی در شستشو انواع  فرش‌ها و همچنین با داشتن کادر مجرب و حضور فعال پس از اتمام قالیشویی کارشناسان کیفیت را می‌سنجند و در آخر قالی‌ها را به صورت لوله شده و داخل کاور برای مشتریان خود ارسال می‌کنند.

از آنجا که  شستشوی فرش‌های دستبافت همیشه دغدغه مشتریان بوده است، قالیشویی در این منطقه فرش‌های دستبافت را بدون هیچگونه آسیبی شستشو می‌دهند. همچنین قالیشویی این منطقه با نازلترین قیمت بسیار مقرون به صرفه است بنابراین قالیشویی در شمال تهران یک انتخاب بسیار مناسب برای شما عزیزان به شمار می آید.  بهتر است بدانید که از ویژگی‌های مهم این قالیشویی در این منطقه در شستن فرش‌ها این است که از مواد ضد پوسیدگی در هنگام شستن فرش‌ها استفاده می‌کند، که این امر باعث افزایش طول عمر فرش‌ها می‌شود. لازم به ذکر است که ممکن است شستشو به روش سنتی به فرش‌های دستبافت صدمه بزند. بنابراین برای اطمینان بیشتر فرش‌های دستبافت خود را به قالیشویی این منطقه بسپارید.

 

قالیشویی در منطقه شمال تهران

قالیشویی در منطقه شمال تهران

 

خدمات ارائه شده توسط قالیشویی در شمال تهران

این قالیشویی با بهره از کادری مجرب قادر است خدمات مختلفی را علاوه بر شستشو فرش به مشتریان  ارائه دهد. این خدمات شامل رفوگری، دار‌کشی، ریشه زنی و رنگ آمیزی می‌باشد. همچنین قالیشویی در شمال تهران از سرویس‌های مجهز و پیشرفته برای نقل و انتقال فرش های مشتریان استفاده می‌کند تا هیچگونه صدمه و آسیبی نبینند. قالیشویی در این منطقه با ارائه خدماتی مانند شستشو فرش‌های صادراتی و نفیس ابریشم، گل ابریشم، ماشینی و دستبافت با استفاده از مواد شوینده با کیفیت و شامپوهای مخصوص شستشو در بین مشتریان خود از محبوبیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد.

 

برای اشنایی بیشتر با قالیشویی به سایت ویکی پدیا مراجعه نمایید