قالیشویی در تجریش

۱۳۹۸/۰۴/۱۹

قالیشویی در تجریش

قالیشویی در تجریش، اگر دقت کنیم خواهیم دید که خانه تکانی یکی از سخت ترین و وقت گیر ترین کارهای خانه است به خاطر اینکه ابتدا باید تمامی فرش ها را با مصیبت فراوان جمع کرد و بعد باید سطوح و وسایل دیگر را پاک کرده و یا شست.

اما بیایید نگاه دقیق تری بکنیم زیرا اکنون اولا دیگر جایی برای شستن فرش ها به صورت دستی وجود ندارد و آپارتمان ها همه جا را اشغال کرده اند دوما که اکنون با پیشرفت علم دیگر شستن قالی ها به صورت دستی کاری سخت به نظر می آید و برای اکثر افراد طاقت فرسا است.

اما دیگر نیازی به غصه خوردن و احساس بیزاری از عید و خانه تکانی های کلافه کننده اش نیست زیرا ما با شما هستیم.

اگر شما فردی ساکن تجریش هستید می توانید فرش های ماشینی، دستباف، قالیچه و همچنین موکت های خود را به دستگاه های فوق پیشرفته قالیشویی در تجریش بسپارید و دیگر از دست خانه تکانی و شستن فرش راحت شوید.

قالیشویی در تجریش این فرصت را برای شما فراهم کرده است تا شما بتوانید به جای وقتی که قرار است برای خانه تکانی هدر دهید آن وقت را برای کارهای مهم دیگر تان صرف کنید.

 

قالیشویی در تجریش

قالیشویی در تجریش

 

قالیشویی در منطقه تجریش

 

ما با فراهم کرن انواع دستگاه های پیشرفته و ماشین آلات مدرن این امکان را برای شما فراهم کردیم تا تنها با یک تماس ما را فرا بخوانید تا ما درب منزل قالی شما را تحویل گرفته و تنها پس از چند روز مانند روز اولش دوباره درب منزل شما، تحویل دهیم.

ما با قالیشویی در تجریش این امکان را برای افراد ساکن تجریش قرار دادیم تا با یک هزینه مناسب و بدون صرف وقت قالی خود را درب منزل تحویل داده و تمیز و پاکیزه درست بر سر وقت معین شده قالی خود را درب منزل تحویل بگیرند.

لیست خدمات قالیشویی در تجریش

 

شستشوی انواع فرش ماشینی

شستشوی انواع فرش دستباف

شستشوی انواع تابلو فرش

شستشوی انواع پتو

شستشوی انواع موکت

خشکشویی انواع خوشخواب و تشک

خشکشویی انواع مبلمان خانگی و اداری در محل

تعمیرات و بازسازی انواع فرش

دریافت آنی در محل

تحویل آنی در محل

انواع دستگاه های قالیشویی در تجریش

 

دستگاه قالیشویی:

این دستگاه شامل بخش هایی می باشد که فرش را به طور کامل و بدون هیچ جا اندازی تمیز می کند که شامل است از:

دستگاه پولیشر: این دستگاه فرش شما را لایه لایه بررسی و پاک می کند که بدون هیچ آسیبی به بافت و ریشه فرش کار خود را انجام می دهد.

دستگاه ریشه شوی: اکثر قالیشویی ها نمی توانند ریشه فرش را به طور کامل سفید و براق کنند زیرا حتی این کار به صورت دستی نیز غیر ممکن است اما ما با بهترین دستگاه ریشه شوی ۲ موتوره این امکان را فراهم کردیم تا فرش شما بدرخشد.

ماشین آبگیر:

این دستگاه آبگیر لوله ای با قدرت بسیار فراوان ۹۵ درصد آب فرش را گرفته و بدون هیچ آسیبی به فرش از جمله خمیدگی و یا چروک شدن کار خود را انجام می دهد.

ماشین شستشوی فرش:

ماشین شستشوی فرش برای بار دوم فرش را می شوید اما این ماشین تنها با پولیشر کار می کند زیرا فرش یکباره شسته و آبگیری شده است و حدود ۸۰ درصد تمیز شده است این ماشین کار ۲۰ درصد نهایی را انجام می دهد و فرش را آماده دستگاه خشک کن می کند.

ماشین خشک کن قالی:

این ماشین با انواع خشک شو و دستگاه های شلاق زن کاملا بافت به بافت فرش را خشک می کند و مانع از این می شود که رطوبت به فرش آسیب بزند.

تعمیرات و بازسازی انواع فرش در  قالیشویی در تجریش

 

قالیشویی در تجریش این امکان را نیز فراهم نموده تا اگر فرشی در خانه دارید که با آن خاطره داشته و به آن علاقه بسیاری دارید اما آسیب دیده و یا در حال آسیب دیدن است آن را به ما بسپارید تا ما با دستگاه های فوق مدرن و تجهیزات سوپر فایر فرش شما را مانند روز اولش و کاملا سالم به شما تحویل دهیم

با قالیشویی در تجریش هیچ نگرانی ای بابت از دست دادن فرش مورد علاقه و یا نفیس خود نداشته باشید زیرا ما با ترمیم بافت های آن فرش مورد علاقه و نفیس تان را به شما بر می گردانیم.

 

شما میتوانید مطالبی را در مورد شستشو فرش در سایت نمناک دنبال کنید